Geslaagd!

woensdag, 14. juni 2017

Met trots presenteren wij hier onze lijst met geslaagde leerlingen en feliciteren iedereen van harte.  We gaan er natuurlijk van uit dat na het tweede tijdvak die lijst alleen nog maar groter is.

Geslaagden vwo:

Gijs Jacobus Admiraal  
Layla El Aisati    
Nora Louise Allan  
Esther Dorothea Geraldine van Andel
Jules Asbeek Brusse  
Marius Reinaert van den Assem
Enrico Humphrey Barrow  
Sjoerd Floriaan van Boxtel
Thomas Bartholomeus Caarls
Yanto Seth Christoffel  
Rosa Sophia Dannenburg  
Charlotte Melanie Dieuwke Sophie Dattatreya
Mynne Henke Arie Doornink
Suzan Ebrahimi Bolvari  
Annabelle Femke Helena van Eijk
Amir Elbaz    
Iris Julia Fengler    
Kiki Mathilda van Gerwen (Cum Laude)
Kiran Madhevi Gopisingh  
Ilja Immanuel Ham  
Randa El Hammoud  
Bibiana Pushpa Willemina van der Helm
Yula Clara Hoogendijk  
Jikkie Elisabeth Marije van den Hoven
Vincent Huf    
Jaap Hulsbosch    
Nagihan Kaya    
Kajetan Jan Kowalski  
Stan Jannick Kuijkens  
Michelle Louis    
Asmaa Fawzy Abd Elshahid Hassan Mansour
Jaya Phoolan Margherita  
Kevin Mol    
Maud Helena Neefjes  
Stella Johanna Neefjes  
David van Oldenborgh  
Anastasia Ludmila Johanna Peer
Maria-Carolina Pereira Marghidan
Puck Eva Pinxt    
Alexander Rodney Pohle  
Fabian Anton Polman  
Ploon Veerle de Potter  
Jesse Aemilius van Ravels  
Jeroen Roderick Reemer  
Dost Eren Sahingöz  
Jan Jacob van Schooten  
Roos Schutte    
Robert Schuurman  
Mauro da Silva Zorro  
Sanne Monique van Solinge
Lentin Luka Steeman  
Sander August Pieter Steinmetz
Morris Stoop    
Mees Cornelis Tesselaar  
Shervin Fulian Tjon  
Beate Josse Verbeek  
Jan Marinus Verburg  

Sil Verheye

Isak Wilko Verkaik  
Dido Cornelis Raphaël Verstegen
Florence Eugenie Françoise Maria van Waesberghe
Julian Jesse Weiner  
Sterre Symone Westra  
Robinson Kazimierz Andrzej Wijnands
Curtis Junior Williams  
Pierre Willem de Wit  
Elise Marie-Catherine Wolfs
Koen Jacob Zwagerman

 

 

   

Geslaagden havo:

Alexandra Mathilde Vredenrijkje van Aardenne
Ann Abdelmalak    
Brian Agyapong    
Dounia Akouili    
Lina Atik    
Anna Sifra Blokhuis  
Varinia Marjolijne Stephanie van den Born
Anouk Gebina Elly ten Bruggencate
Reyan Omar Christ  
Liza Jade Cornet    
Lennart Jan Croese  
Doris Elisabeth Dekker  
Pyke Effern    
Koen Izaak Eickhof  
Joep van den Elzen  
Nick Everts                       cum laude    
Pieter Martinus Tossaan Feenstra
Tim Paul Axel Heslenfeld  
Charles Rembrandt Arthur Hills
Alexine Pauline Maria den Hoed
Sophie Carolijn Alwine den Hoed
Linda Irene Hoestlandt  
Louis Elias Hoffmann  
Faan Hidde Hoogeveen  
Marina Jansen    
Niels Justus Janssens  
Milan Luca Kaandorp  
Teun Kampmeinert  
Berend Borchard Balderik van Ketwich Verschuur
Noa Heleen Khonraad  
Jente Aniek van Kuijk  
Sophie Kunst    
Claire Sara Kuyper  
David Peter Lange  
Maaike Elisa Lange  
Noor Lantink    
Thom Mac Gillavry  
Jan Tijmen Manten  
Emma Bregetta van der Meer
Joram Sjoerd Jochanan van der Meer
Tinne Eelco Gerard Meesters
Aida Meijer    
Merel Hannah Nijland  
Max Frederik Aloys Offreins
Jonathan Joseph Oliai  
Benji Arvid Samuel Peper  
Chandenie Poeniet  
Laura Postma    
Isabeau Mia Lola Joy Rapaic
Myron Roesink    
Veron Roesink    
Amy van Roojen    
Alicia Fréderique Sajet  
Alice Schaaij    
Jeroen Marco Schot  
Yenny Miquelina Yadiri Schuster
Gabriël Frans van de Sluis  

Lorenzo Maximiliano van der Struijf

Querijn Lucien Suy  
Lucas Twigt    
Femke Umans    
Emily van Veen    
Sarah Johanna van der Veen
Nel Visser    
Sara Juul Wijdekop  
Joris Mathijs Wijnands