We zijn weer begonnen!

dinsdag, 5. september 2017

Deze week is ons schooljaar 2017-2018 officiëel van start gegaan. Maandagochtend kwamen alle docenten bij elkaar, maandagmiddag was het de beurt aan de nieuwe brugklassers om zich bij ons te verzamelen. Een geweldige groep, dat konden we nu al zien! En vandaag begint het jaar ook voor alle andere leerlingen: gezellige bijeenkomsten met de mentorklassen, en tussendoor iedereen op de foto. De rest van de week is er een vol programma: van studievaardighedentraining tot sportdag, van Artis tot de Veluwe. We hebben er zin in!

N.a.v. de brand in ons schoolgebouw eind juni, is er achter de schermen de hele vakantie doorgewerkt om alles op tijd in orde te hebben voor onze leerlingen. Zo is ons tijdelijke pand op de Meester Treublaan 1 verbouwd en ingericht, zijn er tijdelijke lokalen op het schoolplein van het Fons geplaatst, en is het lesrooster omgegooid om de nieuwe situatie te accomoderen. We hebben hierbij ons uiterste best gedaan om het voor onze leerlingen zo makkelijk mogelijk te maken, en denken daar - naar omstandigheden - in geslaagd te zijn. Het zal een anders-dan-anders, maar zeker niet minder mooi jaar worden! Mocht u vragen of opmerkingen hebben, neem dan gerust contact met ons op.